Anasayfa » Biz

 

BAKARA TANITIMFirmamız ticari hayatına 2003 yılında 10 m2 lik bir alanla başlamış, hedeflerini adım adım büyüterek şu anda 400 m2 kapalı alanda Dijital Baskı, matbaa, display ürünlerinde iş ortaklarına hizmet vermeye ilk günkü heyecanlı yapısıyla devam etmektedir. Matbaa sektöründe birçok yeniliklere imza atmış, iş ortaklarının büyüme trentlerine her defasında farklı katkılarda bulunmuştur. Özellikle gıda sektöründe insert ile ilgili büyük projelere imza atmıştır. Başlatmış olduğumuz insert kampanyasıyla iç piyasadan yoğun bir talep görmüştür. Baskı öncesinde uzman kadromuzla müşterilerimize üst seviyede işler teslim etmenin haklı gururunu yaşamaktadır. Bünyemizde insert, katalog, elilanı, kartvizit, cepli dosya, karton kağıt çanta, klasör, zarf, bloknot, küp not, A4 flyer, dergi, etiket, tavkim, afiş, antetli kağıt, menü, defter,display ürünleri, dön kart, ajanda, sertifika, kullanım klavuzu gibi sayamadığımız bir çok üründe hizmetinizdeyiz. Bakara Tanıtım’ın ayrıcalığını birlikte yaşamak dileğiyle….
ARA DİJİTALFirmamız 2010 yılında istanbul’da ticari hayatına başlamıştır. Dijital sektöründe daha kapsamlı, daha geniş yelpaze ile iş orkatlarına hizmet verebilmek için, sürekli kendini geliştirmeye adamış ve yenilikleri ilke edinmiş bir kuruluştur. Aradijital firmasını bünyesinde; vinil baskı, folyo baskı, blue back baskı, kanvas baskı, şeffaf folyo baskı, one way vision baskı, delikli folyo baskı ve reklama dair iç mekan ve dış mekan olmak üzeri iki ana konu üzerinde çalışmaktadır.  Açık Hava Reklamcılık sektöründe birçok yeniliklere imza atmış, iş ortaklarının büyüme trentlerine her defasında farklı katkılarda bulunmuştur. Özellikle açık hava reklamları ile ilgili büyük projelere imza atmıştır. Başlatmış olduğumuz en ucuz vinil baskı kampanyasıyla iç piyasadan yoğun bir talep görmüştür. Baskı öncesinde uzman kadromuzla müşterilerimize üst seviyede işler teslim etmenin haklı gururunu yaşamaktadır.
BULUT AMBALAJFirmamız 1994 yılında ticari hayatına başlamıştır. Perakende sektöründe iş ortaklarına reklam ve display ürünlerinde hizmet vermektedir. Bulut Ambalaj kuruluş tarihinden itibaren ambalaj, ambalaj kağıdı üretimi, yazı boyası, yazı kalemleri, etiket, indirim afişleri, kasap kaseti, şarküteri kaseti, manav kateseti, raf etiketi, A3-A4-A5 ebatlarında anonim veya kurumsal baskılı indim etiketi üretimi yaparak gıda marketciliği kağıt grubu tedarikcisi olarak anılmaktadır.
MYJET DİJİTAL BASKI MAKİNALARI2011 yılında MYJET firması ile  yapılan geniş bir çalışma neticesinde 2012 D-PES Guangzhou fuarına katılarak MYJET Türkiye Distribütörlüğü’nü almıştır. Matis Grup öncelikle 7/24 servis üzerinde çalışmalar yaparak Teknik Servis Ekibini kurmuştur. Türkiye’de bir ilki gerçekleştirirek RICOH kafalı dijital baskı makinalarını Türkiye pazarına sunmuştur. Ülkemizin ekonomik yapısı göz önünde tutularak, en kaliteli ve en ekonomik dijital baskı makinalarını altyapısını bitirmiş ve ödeme kolaylığı getirerek iş ortaklarına az da olsa nefes aldırmıştır. Matis Grup & MYJET ortaklığı ile Türkiye’ye Konica Minolta KM512 14 PL – 42 PL dijital baskı makinasını getirerek iş ortaklarımızın beğenisine sunmuştur.
MisyonumuzFAALİYET ALANIMIZDA  YENİ BİR BAKIŞ AÇISI OLUŞTURMAK, SÖZÜN SENET OLDUĞU BİR GÜVEN ORTAMI TESİS ETMEK, MÜŞTERİLERİMİZİN ÖDEMİŞ OLDUĞU HER KURUŞUN KARŞILIĞINI YÜKSEK KALİTELİ HİZMET VE ÜRÜN OLARAK ÖDEMEK ve TİCARETİ AHLAKLI KILMAK İÇİN MODEL OLMAKTIR.VizyonumuzPROFESYONEL BİR BAKIŞ AÇISI İLE HİZMET VE ÜRÜN PAZARLAMADA MARKA VE MODEL OLMA ÇABASI VE GAYRETİ İÇİNDE OLMAK.